Praha

Kanceláře DIGNITY

Vybavili jsme nábytkem na míru kanceláře Dignity v nové moderní čtvrti Smíchov City

Kanceláře v lehce industriálním stylu jsme realizovali v nové moderní čtvrti Smíchov City. Rohová budova s výhledy na okolní továrny a historické budovy k tomuto stylu vyloženě vybízela. Pro internetovou skupinu Dignity jsme dodávali veškerý atypický kancelářský nábytek na míru. Nábytek jsme vyráběli z převážně odolných materiálů v dekoru betonu v kombinaci s černým deskovým materiálem a kovovými prvky. Nábytek na míru ve studených tónech doplnila a zútulnila interiérová zeleň a také cihlová stěna v zadní části kanceláří.

Velkorysá firemní kuchyně i s prosvětleným barem

Velkou část realizace obsáhla moderní velkorysá kuchyně s prosvětleným barem a pohodlnými čalouněnými lavicemi. Na kuchyňský ostrůvek s úložnými prostory navazuje prostorný jídelní stůl. Veškeré pracovní plochy jsme zvolili z kompaktu, který je odolný vůči jakékoliv zátěži a opotřebení. Celá kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči je v čistě minimalistickém designu a na cihlové zdi její čistota krásně vyniká.

Pozornost upoutá bar se skleněnou stěnou se zabudovanými policemi a barevným osvětlením, které můžete podle nálady a atmosféry měnit. Zrcadlová stěna jistým způsobem připomíná industriální okna ve starých továrnách. Pro oživení jsme bar doplnili tenkými černými lamelami po celé délce baru.

Phone boxy a květináče na míru

V neposlední řadě jsme na zakázku vyráběli také stolky do akustických phone boxů, kde mají zaměstnanci Dignity dokonalé soukromí. V celém prostoru kanceláří najdete na míru vyrobené květináče pro interiérovou zeleň. Květináče s lamelovou zástěnou slouží také jako dělící stěna a umíme je vyrobit v různém provedení na přání. Najdete je také na našem eshopu woodever.

 

Autor návrhu: Procházka & Partners

Kanceláře DIGNITY

Chcete i vy moderní kanceláře?

Napište nám

Líbí se vám realizace?

Napište nám