Výroba nábytku

Výroba nábytku je od počátku existence firmy naší hlavní podnikatelskou činností. Po celou dobu dáváme důraz na to, abychom vyráběli kvalitní český nábytek s přidanou hodnotou, který bude koncovému uživateli bezproblémově a dlouhodobě sloužit. Zabýváme se výrobou nábytku do interiéru, exteriéru, komerčních i soukromých prostor. Vyrábíme nábytek na míru a věnujeme se i sériové produkci.

Atypická výroba nábytku

Každý prostor je individuální a je k němu tak i potřeba přistupovat. Pokud chcete využít prostor na maximum, ideálním řešením při zařizování je nábytek na míru. Naši odborníci Vám rádi poradí s návrhem interiéru i s následnou realizací. Vždy se snažíme maximálně pochopit Vaše požadavky a ty pak přenést do reality. Pokud již máte svůj návrh, rádi Vám pomůžeme s jeho profesionální realizací. 

Sériová výroba nábytku

Naši výrobu jsme logisticky poskládali tak, aby na sebe jednotlivé procesy navazovali a my tak byli schopni efektivně vyrábět sériové produkty. Zadat u nás můžete takřka jakýkoli sériový výrobek, jako je např. stůl, židle, stojany, lehátka nebo dílčí prvky Vašich výrobků. Rádi s Vámi probereme možnosti i technická řešení. 

Výroba nábytku dle materiálu

Výroba nábytku je od počátku existence firmy naší hlavní podnikatelskou činností. Po celou dobu dáváme důraz na to, abychom vyráběli kvalitní český nábytek s přidanou hodnotou, který bude koncovému uživateli bezproblémově a dlouhodobě sloužit. Zabýváme se výrobou nábytku do interiéru, exteriéru, komerčních i soukromých prostor. Vyrábíme nábytek na míru a věnujeme se i sériové produkci. Snažíme se být soběstační, a proto v naší výrobě najdete veškeré vybavení pro výrobu nábytku z většiny dostupných materiálů.