Praha

Vzorový byt v bytovém domě MECHANIKA

Vzorový byt nového bytového domu Mechanika v Praze

jsme zrealizovali v rámci naší spolupráce s developery . Na základě několika schůzek s developery vytvořili naši designeři z interiérového studia MOODEN profesionální fotorealistické vizualizace. Na základě těchto finálních vizualizací jsme započali fázi realizace a díky tomu výsledek zcela odpovídá původní představě. To je také jednou z výhod, proč mít interiér od návrhů až po realizaci od jednoho dodavatele a využít našich služeb design & build.

Vzorový byt

Vzorový byt je v rámci developerských projektů reprezentativním modelem, který má za cíl ukázat potenciálním zákazníků, jak může jejich budoucí domov vypadat. Bytový prostor jsme zařídili a stylově upravili tak, aby inspiroval návštěvníky k představě, jak by mohli v podobném prostoru žít. Vzorové byty se staly důležitou součástí v rozhodovacím procesu o koupi nemovitosti.

Byt jsme zařídili moderním a nadčasovým nábytkem v neutrálním tónu, který osloví širokou škálu zájemců a právě tento „neutrální základ“ jim dává možnost doladit ho barevně tak, aby odpovídal co nejvíce jejich stylu,

Zobrazit více
Vzorový byt v bytovém domě MECHANIKA

Nový interiér od návrhu až po realizaci?

Napište nám

Vybavení vzorového bytu Mechanika

Při návrhu i realizaci mezonetového vzorového bytu jsme se snažili efektivně využít každý centimetr. Hlavní úlohou bylo dobře navrhnout úložné prostory, které jsou klíčové pro udržení pořádku a vzdušného dojmu z celého prostoru, ale přitom je jich potřeba dostatek. V interiéru jsme zakomponovali především multifunkční modulární nábytek v podobě výsuvných a výklopných pracovních desek. Během minuty tak můžete zvětšit svůj jídelní stůl nebo si v obyváku vytvořit svůj pracovní koutek. Do patra, které slouží jako ložnice jsme na celou stěnu vyrobili vestavěnou skříň v bílé barvě, která prostor nijak neruší a přitom je neskutečně praktická.

Budoucnost servisovaného bydlení

V dnešní době, kdy se tempo života zrychluje a lidé hledají pohodlí a efektivitu ve všech oblastech se stává servisované bydlení stále atraktivnější možností. Tento koncept představuje revoluční přístup k zajištění široké škály služeb včetně úklidu, údržby, bezpečnosti a dalších, čímž eliminuje starosti spojené s běžným provozem domácnosti.

Jedním z hlavních prvků servisovaného bydlení je široká škála služeb zahrnující údržbu, úklid, technickou podporu, recepční služby, a to občas také včetně fitness center, bazénů, sdílených pracovních prostor a dalších služeb. Nájemníci si tak nemusí dělat starosti s běžnými úkoly spojenými s udržováním domácnosti, což jim umožňuje věnovat svůj čas svým zájmům i práci.

Důležitým faktorem pro budoucnost servisovaného bydlení je také ekonomická flexibilita, kterou tento model nabízí. Lidé díky němu nemusí vázat své finanční prostředky v dlouhodobých hypotékách a mají možnost pohybu a změn v bydlení bez složitých procesů spojených s prodejem nebo pronájmem. S rostoucím zájmem a pozitivní odezvou lze očekávat rozvoj i další zdokonalení služeb servisovaného bydlení.

Líbí se vám realizace?

Napište nám