KPMG aneb Kanceláře Podle Mého Gusta

Přesně takové jsou nové kanceláře společnosti KPMG – jednoho z největších poskytovatelů poradenských služeb. Zaštítili jsme veškerou atypickou výrobu nábytku potřebnou pro vybavení funkčních zón od obkladů stěn až po recepci.

Kanceláře, kde přesně víte, kdo vás vítá

Už při vstupu vás čeká originální recepce na míru. Je vyrobená z ušlechtilých materiálů podle vizuálního stylu firmy. Elegantní provedení působí čistým a nadčasovým dojmem a je vizitkou celé společnosti. Světlý dekor dřeva prostor příjemně zateplil. Dřevo jsme použili i v ostatních částech interiéru, kde se doplňuje se studenými tóny lakovaného nábytku a čalounění.

Je to jako bychom postupně lepili puzzle na prázdný bílý papír a tou poslední smontovanou skříní nebo dřevěným květináčem do sebe všechno dokonale zapadne“.

Firemní kuchyňka na míru? Rovnou tři!

Do kanceláří jsme vyrobili rovnou tři kuchyňské linky. Každá kuchyňka je originální, jak svým vzhledem, tak použitými materiály. Rozdělení na klientskou a firemní kuchyňku je skvělým a praktickým řešením, které firmy této velikosti ocení. Součástí je jak jídelna, tak pohodlné čalouněné boxy, které jsou mohou sloužit také k jednání.

Víte, co je lístkovnice?

Mnozí ji určitě znáte pod názvem kartotéka. Ve firmě slouží k ukládání pošty a dalších dokumentů. Zvlášť u ní jsme museli být ve výrobě opravdu přesní. Vestavná lístkovnice s 80 přihrádkami by nám žádnou odchylku neodpustila. Právě takové detaily na míru a vestavěný nábytek utváří dojem z celkového prostoru. 

Kanceláře v byznysovém parku Vlněna mají nejen příjemný a moderní interiér, ale zároveň neskutečné výhledy, díky kterým se stávají jedinečným kancelářským prostředím.

Chcete vidět další kanceláře, které jsme zabydleli? Podívejte se na NAŠE REFERENCE nebo nám napište.

Autor návrhu: Prochazka & Partners