Vyrobili jsme kolekci stolů TABLIES, která získala ocenění Nábytek roku 2024!

Říká se, že dobrých zpráv není nikdy dost. My pro vás máme jednu opravdu skvělou! Nábytek Tablies, který u nás v Rousínově s láskou a péčí vyrábíme, získal titul Nábytek roku 2024

Je to pro nás velká čest a potvrzení, že tvrdá a poctivá práce a inovace se vyplatí. Kolekce oceněných stolků na první pohled zaujme svým jedinečným designem z dílny české designérky Ivy Bastlové, ale nabídne taky multifunkční využití a širokou škálu barev.

Výroba nábytku je umění, které se neustále vyvíjí a hledá nové cesty. A právě tato cesta nás přivedla k zaslouženému ocenění, kterého si opravdu vážíme. Za úspěchem v soutěži Nábytek roku stojí nejen naši šikovní truhláři, ale i vy, naši klienti, kteří v nás neustále věříte a inspirujete nás k tomu, abychom svoji práci neustále zlepšovali.

Kolekci stolů TABLIES vyrábíme v 16 barevných odstínech

Ocenění Nábytek roku se v České republice uděluje každoročně s cílem podpořit novou tvorbu v oblasti výroby nábytku. Při hodnocení nejlepších kusů nábytku porota klade hlavní důraz na moderní design, inovativní přístup a schopnost navrhnout a vyrobit skutečně kvalitní nábytek, a to se vám splnit povedlo. Cenu pro výherce, tedy e-shop woodever.cz, převzal osobně majitel společnosti Michal Navrátil na slavnostní ceremonii na veletrhu FOR INTERIOR v Praze.

Trio multifunkčních stolků VARIO a STEPO a pracovního stolu SOLO osloví každého, kdo má rád čistý minimalistický a nadčasový design. Překvapí svým unikátním multifunkčním využitím, může sloužit jako konferenční, pracovní, noční nebo odkládací stolek. A co teprve výběr barev! Díky možnosti kombinace dubového dřeva s paletou 16 možných barevných odstínů si vybere opravdu každý! A to nejen do bytu, ale i do kanceláře, stolky Tablies se zkrátka umí přizpůsobit různým potřebám a prostoru.

Kde se dají koupit?

Stačí navštívit náš nový e-shop woodever.cz. Kromě stolků Tablies tam na vás čekají další designové kousky nábytku do bytových i kancelářských interiérů. Pomocí intuitivního konfigurátoru je možné vytvořit si každý kousek přesně podle vašich představ, ať už se jedná o velikost, materiál nebo barvu. Inspirujte se a vymýšlejte si, protože na e-shopu woodever.cz platí, že můžete mít #woodeveryouwant. Věříme, že náš nábytek nebude jen součástí vašeho interiéru, ale stane se součástí vašeho života.

Stoly TABLIES vyrábíme na přání v 16 barevných odstínech!