Brno

Dětský pokoj z jasanu

Ve spolupráci s interiérovým studiem ATAK design jsme zrealizovali dětský pokoj, kde měl klient od začátku „jasno“. Hlavním materiálem v dětském pokoji je totiž jasan. Jasan je díky své kresbě dřeva sice výrazným materiálem, ale díky svému světlému odstínu působí v interiéru příjemně a útulně. Právě pro dětský pokoj byl tedy skvělou volbou. V pokoji pro dvě děti jsme potřebovali získat co nejvíce místa, veškerý nábytek je tedy na míru a nazmar nepřišel ani centimetr místa.

Spacímu koutu dominuje postel z masivu, kde jsme na přání klienta nechali vyrobit malou bezpečnostní zábranu, kterou lze snadno odebrat. Na spací kout navazují úložné prostory a sedací lavice s čalouněnými podsedáky.  Dřevěný dekor jsme doplnili skříněmi z barevného lamina, které celkový prostor příjemně oživily. Dostatečně dlouhý psací stůl byl vyrobený tak, aby mohl za čas sloužit oběma dětem. Hravé a přitom praktické doplňky v podobě sítí a výrazných úchytek na skříních, které mohou sloužit i jako věšáky, jsou originálním doplňkem, který přidává tomuto pokoji na jedinečnosti.

A co je pro nás tou nejlepší zpětnou vazbou? No přece když se dětský pokoj stane nejoblíbenějším místem v celém domě. Děti jsou přece jen tím nejupřímnějším zákazníkem.

Autor designu: ATAK Design

 

Dětský pokoj z jasanu

Líbí se vám realizace?

Napište nám