Bratislava

Foodcourt Eurovea

Pro bratislavské nákupní centrum Eurovea jsme zrealizovali kompletní řešení prostor určeným gastronomii. Poměrně rozsáhlý interiér foodcourtu ve světlých tónech působí čistým dojmem a zakomponovaná interiérová zeleň navozuje z tohoto místa příjemný pocit. Na chvíli máte pocit, že sedíte v interiéru poklidné restaurace a ne uprostřed ruchu nákupního centra.

Pocit jako v restauraci. Je to ještě foodcourt?

Celkový prostor foodcourtu je rozdělený na několik zón. Každá zóna má svůj specifický charakter a vy si tak můžete vybrat, v jakém „koutku“ vám bude nejvíc chutnat. Posadíte se ke stolu s výhledem nebo k zelené stěně, kde budete mít pocit, že sedíte někde v přírodě? Je to na vás. Specifické řešení celkového prostoru vyžadovalo také atypickou výrobu nábytku.

Umělý kámen, odlehčené materiály a zeleň

Do prostoru foodcourtu jsme vyrobili na míru jídelní i barové stoly s ocelovou podnoží. K výrobě stolových desek jsme zvolili umělý kámen, který nejen koresponduje s celkovým designem, ale vzhledem k častému užívání je především praktický a vysoce odolný. Dělící paravány, pódia a podsvětlené mantinely jsme vyrobili z vysokotlakého laminátu ve světlém odstínu, který nenarušuje celkový klidný dojem a naopak celý prostor rozjasňuje. Postarali jsme se také o výrobu dalších interiérových prvků, kterými jsou například koše na tříděný odpad nebo květináče.

Použití interiérové zeleně je v jídelní zóně ideální volbou. Zeleň působí uklidňujícím dojmem a pokud se s ní opravdu umí pracovat, vykouzlí nádherný designový prvek. Různé odstíny zelené jsou příjemným kontrastem k neutrálnímu základu celého interiéru.

 

 

Foodcourt Eurovea

Přemýšlíte o modernizaci nákupního centra?

Napište nám

Líbí se vám realizace?

Napište nám