Praha

Interiér novostavby rodinného domu

Pro mladou rodinu jsme zrealizovali kompletní interiér novostavby rodinného domu kousek od Prahy. Tvorba interiéru novostavby je sice náročný, ale zároveň kreativní a fascinující proces, který propojuje veškeré technické, estetické a také osobité a jedinečné prvky, které se nikdy neopakují.

Každý krok od plánování až po finální dekorace je důležitý a přispívá k vytvoření prostoru, který není jen domovem, ale i odrazem osobnosti našich klientů. Finální realizace interiérů a její průběh je vlastně zážitkem, který se promítá do každodenního života nových obyvatel a měla by utvářet prostor pro radost a pohodu.

Interiér na míru

Interiér jsme tedy navrhli na míru všem potřebám a přáním mladé rodiny. Na základě společných diskuzí našich designerů z MOODEN a majitelů domu jsme vytvořili základní koncept interiéru. Odráží styl, potřeby a estetické preference našich klientů. Navrhli jsme podobu propojeného obývacího prostoru s kuchyní a jídelnou, vstupní halu, schodiště, koupelnu a ložnice včetně vestavěné šatny.

V celém interiéru najdete především přírodní tóny a dřevěný dekor, který jsme doplnili barvou na solitérech. V obývacím pokoji je to například sedací souprava v atypickém odstínu, který prostor příjemně prosvětlil. V předsíni je to barevné čalounění na sedací lavici, které ladí k ostatním barvám a dřevěným dekorům.

 

Zobrazit více
Interiér novostavby rodinného domu

Řešíte nový interiér rodinného domu?

Napište nám

Výběr materiálů a vybavení

Po schválení základního konceptu přichází na řadu výběr materiálů a vybavení. Od podlah a stěn až po kuchyňskou linku, veškerý vestavný nábytek až spotřebiče a osvětlení. U moderních novostaveb často propojujeme estetiku s trvanlivostí a udržitelností, což výběr materiálů často ovlivní. Vedle běžných a často používaných odolných materiálů jsme pracovali s betonovou stěrkou a také kompaktní deskou, kterou jsme zvolili při výrobě kuchyňské linky. Kompakt je odolný vůči vodě i chemikáliím a do kuchyně je tedy ideální volbou. Nejpracnějším interiérovým prvkem bylo zábradlí u hlavního schodiště, které ovšem zaujme na první pohled a výběrem materiálů propojuje přízemí s prvním patrem.

Vestavěná šatna s dostatkem úložných prostor

Součástí realizace interiéru byla také vestavěná šatna rozdělená na dámskou a pánskou část. Je to prostor, který usnadňuje každodenní rutinu, udržuje pořádek a přispívá k celkovému vzhledu domova. Pečlivě jsme naplánovali každý detail, abychom využili každý centimetr. V šatně jsme použili dřevěný dekor v kombinaci s černými kovovými prvky a elegantními skleněnými dvířky, díky kterým je šatna přehledná. Skleněná dvířka vizuálně otevřeli prostor a vytvořili tak vzdušný dojem z celé místnosti.

Čalouněná postel na přání

Do ložnice jsme vyrobili na přání atypickou postel s čalouněným a velkorysým čelem. Postel se tak stala dominantou celé místnosti, kde jsme si díky rozloze mohli postel větších rozměrů dovolit. Přece jen se jedná o nejdůležitější kus nábytku do ložnice, kterému by měla být věnovaná péče i čas ať už z hlediska návrhu, tak samotné výroby.

 

Líbí se vám realizace?

Napište nám