Jíloviště

Interiér restaurace Restovna

Interiér restaurace Restovna je projektem interiérového studia  MOODEN, které se postaralo o celkový návrh. Jednalo se o poměrně rozsáhlou rekonstrukci, díky které vzniklo kousek od Prahy místo, které určitě stojí za to navštívit. My jsme společně s interiérovým studiem spolupracovali v rámci realizace restaurace s kavárnou a dětským koutkem.

Restovna vám nabízí 3v1

V Restovně se můžete nejen dobře najíst a zajít si do kavárny na dobrou kávu, ale zároveň se v ní můžete i ubytovat. Restaurace, kavárna a penzion – nic víc vám pro příjemně strávený čas nebude chybět.

Paní majitelce se společně s designery podařilo vytvořit útulné prostředí se zázemím, které uspokojí nejednoho návštěvníka. My jsme podle vytvořených návrhů interiéru a 3D vizualizací dodali kompletní vybavení restaurace a kavárny.

Nábytek do restaurace s kapacitou 50 míst a kavárny pro 30 lidí splňoval veškeré požadavky, jak z hlediska designu, funkčnosti, tak materiálů.  Restaurace by měla mít svůj osobitý design, kterým se společně s chuťovým zážitkem zapíše do paměti svých návštěvníků.

Moderní interiér restaurace

Při výrobě atypického nábytku na míru i sériového nábytku, jako jsou jídelní a kavárenské stoly jsme pracovali především se dřevem. Dřevěný dekor celkový prostor restaurace příjemně zútulnil a kontrast odstínu podlahy a obkladů stěn působí netradičně.

Součástí vybavení jsou také multifunkční dělící stěny. Mobilní stěny s kovovou konstrukcí slouží nejen jako dělící prvek a úložný systém. Zároveň slouží jako květináč, do kterého lze umístit interiérovou zeleň, která celou restauraci příjemně oživila.

Dominantami celého prostoru jsou barové pulty, obložené dřevěnými lamelami. Součástí jejich instalace byly také popisovatelné tabule s aktuální denní nabídkou.

Moderně laděný interiér s výrazným barevným čalouněním na sedacím nábytku a barevnou výmalbou zaujme na první pohled. Z celkového pojetí restaurace a také umístěným dětským koutem jde vidět, že restaurace vítá především rodiny s dětmi a je „baby-friendly“.

Záleží jen na vás jaký dáte restauraci nádech. Inspirovat se můžete přímo u našich realizací.

Spánek v posteli na míru

Součástí Restovny je také penzion, do kterého jsme dodávali postele na míru. Každý pokoj je jedinečný jak svým designem, tak dispozicí a vyžadoval tak originální řešení.

Autor designu: Interiérové studio MOODEN

Interiér restaurace Restovna

Chcete osobitý interiér restaurace?

Napište nám

Líbí se vám realizace?

Napište nám