Vyškov

Interiér rodinného domu a pracovní koutky

Moderní interiér rodinného domu s vinotékou a domácí pracovnou

Pro mladou rodinu jsme realizovali promyšlený interiér rodinného domu včetně vestavné vinotéky, domácí pracovny a dětského pokoje na míru. V celém interiéru se opakuje dekor tmavého dubu, který jsme kombinovali s různými barvami podle typu místnosti. Do předsíně jsme na míru vyrobili rozměrnou vestavnou skříň, na kterou navazuje stolek se zrcadlem. Dostatek úložných prostor byl jedním z hlavních požadavků našich klientů. Pod schodištěm se nachází vestavná vinotéka, která se díky vnitřnímu systému polic a také prosvětlení stala krásným dominantním a designovým kouskem celého prostoru.

Interiér domu disponuje také domácí pracovna, která zároveň slouží jako pokoj pro hosty. Skrytá výklopná postel poskytne hostům dostatek pohodlí. Domácí pracovna v elegantním provedení má veškeré vybavení, které pro práci z domova potřebujete. Práci na home office v této pracovně vám zpříjemní nejen dostatek světla, ale také krásný výhled do zahrady.

Pracovní koutky v dětském pokoji

Do dětského pokoje na míru pro dvě děti jsme vyrobili spoustu atypického nábytku doslova na milimetr přesně. Jedním z nich bylo vestavěné patro přes celou délku pokoje se společným schodištěm, které poskytuje další úložný prostor. Schodiště je také dělícím prvkem celé místnosti, které odděluje prostor pro dívku i pro chlapce a poskytuje jim soukromí.

Každá část má velkorysou postel s úložným prostorem a samostatný psací stůl s nástěnnými policemi. Dětem jsme dodali naše výškově stavitelné stoly, které pro ně jsou  z hlediska ergonomie tou nejlepší možnou volbou.

Lezecká stěna je v dětském pokoji nejen hravým prvkem, ale i krásným barevným doplňkem. Do budoucna ji lze snadno přeměnit na stěnu s policemi, které budou  v pozdějších letech určitě potřeba. Pokoj je tedy koncipovaný na několik let dopředu a promyšlený tak, že „poroste“ zároveň s dětmi.

Autor návrhu: Interiérové studio MOODEN

Interiér rodinného domu a pracovní koutky

Řešíte interiér rodinného domu?

Napište nám

Líbí se vám realizace?

Napište nám