Bratislava

Kanceláře COFIDIS

V oblacích, přitom mezi zelení najdete nové kanceláře Cofidis

Interiér s výhledem na Dunaj, mezi zelení a s tím, co k jejich společnosti patří – takové jsou nové kanceláře Cofidis. Mezinárodní finanční společnost Cofidis pomáhá přes 40 let svým klientům s financováním. Tentokrát jsme pomohli my jim a společnými silami jsme pro společnost vytvořili moderní reprezentativní kanceláře, ve kterých se budou i nadále rozvíjet a především se cítit dobře.

Výsledný interiér nových kanceláří je průsečíkem představ našeho klienta, nápadů našich designerů a šikovných rukou našich truhlářů.

Tour de Cofidis

O návrh designu interiéru se postaralo naše interiérové studio MOODEN. Při návrhu konceptu designeři vždy zohledňují několik faktorů. Je to zejména vizuální identita společnosti, potřeby a představy o tom, jak bude nový prostor kanceláří využíván a pak to poslední, ale neméně podstatné – něco, co kanceláře od všech ostatních odliší a bude s firmou úzce spjaté. Jasné barvy, příroda a kola byly indicie, které daly našim designerům ten správný směr.

Cofidis se pravidelně účastní cyklistického závodu Tour de France a jeho propojení s cyklistikou můžete vidět v celém interiéru. Polepy na stěnách nebo speciálně upravené kolo na zdi přímo vybízí k tomu, „šlápnout do pedálů“, jak na kole, tak i v práci.

 

Zobrazit více
Kanceláře COFIDIS

Chcete oživit vaše kanceláře?

Ozvěte se nám

Přírodní dekory, mechové obrazy, jasné barvy a tapety na míru

Vzhledem k častému používání jsme pro realizaci volili materiály s dlouhodobou životností. Stoly i úložné skříňky z kvalitního lamina jsme vyrobili v kombinaci studených šedých tónů a příjemného dřevěného dekoru. Dřevěný dekor se promítá také na dělících stěnách v otevřených kancelářích a posuvné stěně, která odděluje firemní kuchyňku od ostatních prostor. Do kanceláří jsme na míru vyrobili také několik samozavlažovacích květináčů určených přímo do interiéru. Živé rostliny komerční interiér vždy příjemně oživí a dodají mu jiskru.

V interiéru najdete spoustu originálního nábytku přímo na míru a dalších osobitých prvků jako jsou tapety se sportovními motivy, podsvícená loga, zajímavé dělící stěny nebo zasedací stůl, který má v sobě integrovanou zeleň v podobě mechové výplně,

V kancelářích  se objevují také stálice z naší kolekce nábytku. U našeho nábytku si můžete navolit materiál tak, aby ladil se zbytkem interiéru a jedná se tedy o nejen funkční, ale především designové a estetické kousky. V Cofidisu narazíte na věšák Tee Pee, konferenční stolek Cross, stolek Weelo nebo kancelářské stoly Strato s kontejnerem a paravánem. Náš kancelářský nábytek najdete na eshopu Woodever.cz.

 

Autor designu: Studio MOODEN

Realizace kanceláří: Dřevodílo

Fotografie: Jan Martínek

Líbí se vám realizace?

Napište nám