Třinec

Kanceláře Dirigere

Kanceláře Dirigere s jedinečnými výhledy na Třinecké železárny

Projekt nových kanceláří Dirigere byl poměrně rozsáhlý a Třinec se na několik měsíců stal naším druhým domovem. Návrh interiéru kanceláří i budovy dokonale zapadl do svého okolí s ikonickými výhledy na Třinecké železárny. V interiéru jsou použity především skleněné dělící příčky, díky kterým celkový prostor působí světle a vzdušně. Navázali jsme na design těchto příček a pracovali jsme jak se dřevem, tak s ocelí. Interiérová zeleň prostor prozářila a s antracitovou ocelí vytvořila nádherný kontrast.

Typový nábytek i prosvětlená úložná stěna na míru

Kanceláře Dirigere jsme vybavili naším typovým kancelářským nábytkem a také jsme vyrobili atypický nábytek, se kterým jsme si skutečně vyhráli. Kompletně jsme dodali veškeré kancelářské stoly, kontejnery, dělící příčky, úložné systémy a kancelářské skříňky.

Do zasedací místnosti a kanceláře jednatele jsme instalovali vestavnou úložnou sestavu, do které jsme zakomponovali atraktivní osvětlení. Sestavy se tak staly dominantním prvkem obou místností, který pomocí tlumeného osvětlení vytváří příjemnou atmosféru.

Zobrazit více
Kanceláře Dirigere

Řešíte interiér kanceláří?

Napište nám

Naše kancelářské stoly z překližky

Při realizaci interiéru samotných kanceláří jsme použili především náš typový nábytek – kancelářské stoly z překližky.  Kombinace světlé pracovní desky, antracitových čalouněných paravanů a teplého dřevěného dekoru spolu příjemně ladí. Naše stoly jsou unikátní především díky své ergonomii. Ergonomická hrana je u našich stolů nejen funkčním detailem, ale díky výrazné překližce také zajímavým prvkem, který z pracovního stolu vytváří zajímavý a designový kousek.

Kanceláře jsou poměrně prostorné a proto jsme zvolili kancelářské kontejnery s čalouněným sedákem, které vytváří další mobilní pracovní místa k individuální práci. Čalouněný paraván poskytuje na pracovním místě dostatek soukromí a zároveň dopomáhá k ideální akustice v kanceláři.

Autor návrhu: Architektonický ateliér NODUM

Fotograf: Vojtěch Vladár

Líbí se vám realizace?

Napište nám