Kuřim

Kanceláře pro MaDe

Hravé a nevšední kanceláře

Nové kancelářské prostory společnosti MaDe, s. r. o. včetně recepce jsme kompletně vybavili na základě návrhu od interiérového studia MOODEN. Hravé kanceláře vycházely z požadavků zákazníka a také z vizuálního stylu společnosti, který je atypický svou hravostí. Přece jen se jedná o společnost, která prodává hračky pro děti a je dobře, když se jejich filozofie projeví v designu moderních kanceláří. Základní barevná paleta však vycházela z šedých a bílých tónů. Jedním hravých prvků byla i grafika maskota, který k MaDe neodmyslitelně patří. Maskot vás přivítá už při vstupu na recepci, ale narazit na něj můžete i v zasedací místnosti.

Recepci dominuje lakovaný pult ve firemních barvách a podsvícené logo na dřevěném dekoru, který jsme použili při obkladu celé stěny. V prvním patře se nachází firemní kuchyňka s kuchyňským ostrůvkem. Jídelní a barové stoly na míru jsme doplnili židlemi značky Rim. Barevné čalounění na židlích celý prostor výrazně oživí a vlastně takovou “třešničkou na dortu”. 

Každá kancelář i zasedací místnost má dělící příčky polepené mléčnou fólií, na kterých se promítají geometrické prvky použité i na obkladech z lamina. Prostor tedy působí otevřeně, ale zároveň poskytuje dostatek soukromí. Prostor jednotlivých kanceláří je neskutečně velkorysý. Do kanceláře jednatele jsme vyrobili na míru kancelářský stůl ve tvaru L s výsuvnou deskou, který je nejen elegantní, ale při jednání i zároveň praktický. Součástí dalšího vybavení jsou úložné skříňky a pohodlná pohovka s konferenčním stolkem.

Nastavte si svůj stůl

Do ostatních kanceláří jsme vyrobili výškově stavitelné stoly s čalouněným paravanem v šedo-bílém provedení s černou podnoží. Každý si tak může svůj stůl přizpůsobit výšce, jako potřebuje. Součástí těchto stolů jsou i pojízdné kontejnery s uzamykatelnou zásuvkou. 

Autor designu: MOODEN

Kanceláře pro MaDe

Líbí se vám realizace?

Napište nám