Lednice

Pivovar Lednice

Projekt Pivovar Lednice, u kterého jsme byli od samotného začátku byl specifický především použitím různorodých materiálů. Jedná se o pivovarskou restauraci, kde právě použité přírodní materiály jako je Corten, kůže a masivní dřevo podtrhují jedinečnost tohoto místa. Design interiéru je promyšlený do každého detailu. Hned víte, že jste vstoupili do pivovaru a už při vstupu na vás dýchne příjemná vůně sladu, která se prolíná celým prostorem.

Při realizaci pivovaru Lednice jsme ukázali naši všestrannost. Práce se dřevem je naším denním chlebem, ale tady jsme zapojili především kovovýrobu a také čalouníky při dodání čalouněných lavic. Atypické barové pulty z Cortenu s použitím grafického prvku podle design manuálu jsou středobodem celého pivovaru. Corten jsme použili i na obklad kolem dveří, které jsme vyrobili na míru. Dveře vedou do VIP salonku, kde si můžete vychutnat pivo v soukromí s vašimi přáteli. Pivovar Lednice nabízí mnohem víc než skvělé jídlo a svoje domácí pivo a určitě stojí za návštěvu.

Pivovar Lednice

Potřebujete poradit?

Zaujaly Vás naše služby, výrobky nebo se chcete jen na něco zeptat? Pak stačí jen zavolat v pracovní dobu nebo napsat email, jehož obsah k nám okamžitě doputuje a dostane se k vyřešení té správné osobě ve firmě.

kontaktujte nás