Lednice

Pivovar Lednice

Pivovar v industriálním stylu

V Pivovaru Lednice se skloubilo naše truhlářské řemeslo s řemeslným pivem a vzniklo místo, kde na vás dýchne nejen vůně sladu, ale také poctivá práce v každém detailu. U projektu jsme byli jako realizační firma od samotného začátku. Realizace návrhu byla specifická především použitím různorodých přírodních materiálů. Jedná se o pivovarskou restauraci, kde právě použité materiály jako je Corten, kůže, marmoleum a masivní dřevo podtrhují jedinečnost tohoto místa.

U vchodu narazíte na dominantní podsvícený bar, který je obložený ocelovými pláty s vyfrézovanými prvky, které odráží vizuální styl pivovaru. Design interiéru je promyšlený do každého detailu. Hned víte, že jste vstoupili do pivovaru a už při vstupu na vás dýchne příjemná vůně sladu, která se prolíná celým prostorem. Industriální design byl pro pivovar jasnou volbou. Samotná výroba piva je totiž z části propojená s interiérem  restaurace a snadno tak potkáte pana sládka u chmelovarů nad kontrolou piva.

Síla přírodních materiálů

Při výrobě veškerých stolů v pivovaru a dalších kusů nábytku jsme použili kombinaci dvou přírodních materiálů, kterými jsou masivní dub a marmoleum. Tato kombinace k sobě nejen skvěle ladí, ale především je příjemná na dotek, což bylo pro nás u výroby stolů zásadní.

Při realizaci pivovaru Lednice jsme ukázali naši všestrannost. Práce se dřevem je naším denním chlebem, ale tady jsme zapojili především kovovýrobu a také čalouníky při dodání čalouněných lavic. Dalším zajímavým prvkem je podsvícený nápis názvu pivovaru na stěně, kde jsme museli být pečliví nejen při výrobě, ale především při instalaci.

Nechali jsme to zrezivět

Pro dosažení ještě více industriálního vzhledu a také požadovaného odstínu jsme nechali ocelové pláty zrezivět. Díky různým prostředkům a postupům jsme vytvořili ideální prostředí pro zkorodování. Chtělo to svůj čas, ale výsledek nás opravdu mile překvapil. Tento materiál jsme použili i na obklad kolem masivních dveří, které jsme vyrobili na míru. Dveře vedou do VIP salonku, kde si můžete vychutnat pivo v soukromí s vašimi přáteli. Pivovar Lednice určitě stojí za návštěvu.

Pivovar Lednice

Vybavení restaurace na míru?

Napište nám

Líbí se vám realizace?

Napište nám