Vyškov

Učebna pro malé autisty – ZŠ Vyškov

Pro ZŠ ve Vyškově, která se věnuje také výuce dětí s poruchou autistického spektra (PAS), jsme měli tu čest zrealizovat novou učebnu právě pro autistické děti. Ty mají velmi specifické požadavky a moderní vybavení, které jsme společně s personálem ZŠ Vyškov vytvořili, jim velmi pomáhá ve vývoji, učení a soustředění.

Děti tak mohou pracovat přímo s na míru vyrobeným nábytkem, který je v mnoha částech polepený kobercem tak, aby se na něj dali připevnit speciální výukové kartičky. Část vestavných skříní je také opatřena popisovatelným umakartem (HPL) a slouží tak jako tabule. Individuální místa k sezení jsou pak opatřeny LED osvětlením.

Učebna se nese v barvách, které k dětem prostě patří. Cílem bylo vytvořit veselé a hravé místo, kde se děti nejen budou učit, ale především se cítit příjemně.

Autor designu: Studio MOODEN

Učebna pro malé autisty – ZŠ Vyškov

Potřebujete poradit?

Zaujaly Vás naše služby, výrobky nebo se chcete jen na něco zeptat? Pak stačí jen zavolat v pracovní dobu nebo napsat email, jehož obsah k nám okamžitě doputuje a dostane se k vyřešení té správné osobě ve firmě.

kontaktujte nás