Konferenční stoly TABLIES

Představujeme vám kolekci stolů Tablies v 16 unikátních barvách, které oživí každý interiér. Stoly navrhla renomované česká designérka Iva Bastlová a vyrábí je truhláři u nás v Dřevodíle.

Nové multifunkční konferenční stolky VARIO, STEPO, STEPO MOVE a pracovní stůl SOLO vynikají vysokou variabilitou, nadčasovostí a čistým minimalistickým designem. Skvěle se hodí do moderních bytů i kanceláří.

Stoly jsou vyrobeny z dubového dřeva v kombinaci s kvalitním laminem. Poctivá ruční práce se odráží v každém detailu a slibuje dlouhou životnost, originalitu a vysokou kvalitu provedení.

Celou kolekci může zakoupit na našem e-shopu Woodever.

Multifunkční stolky do každého interiéru

Tři konferenční stolky a jeden pracovní stůl byly navrženy nejen s ohledem na design, ale především na funkčnost. Díky své multifunkčnosti je využijete především v malých interiérech.

Stolek VARIO použijete jak ve vertikální poloze jako odkládací stolek na notebook, tak v horizontální jako klasický konferenční stolek.

Stůl STEPO je nejen konferenčním, ale díky výsuvné desce také jídelním stolem se spoustou úložného prostoru.

STEPO MOVE s kolečky je mobilní verzí klasického Stepa a je jen na vás, kde v interiéru u něj budete trávit svůj čas.

Pracovní stůl SOLO je velikánem naší kolekce, co do velikosti, tak do počtu funkcí, které v sobě ukrývá. Má zabudované elektro zásuvky a také LED osvětlení v horní části výklopů. Klasické zásuvky pro vaše dokumenty jsou samozřejmostí.

Kombinace dubového dřeva a odstínů 16 barev!

Kolekce stolů Tablies je vyrobena z přírodního dřeva. Konkrétně masivní dubové spárovky ošetřené olejem. Teplý odstín dřevěného dekoru dokonale doplňují kvalitní laminované desky v 16 barevných odstínech.

Barvy kolekce vybrali designeři z interiérového studia MOODEN. Mezi 16 barvami najdete několik neutrálních tónů od bílé přes béžovou až po černou. Kolekce Tablies má být především ale hravá a proto v ní najdete spoustu pastelových tónů, které budou ladit vám i vašemu domovu.

Veškeré provedení stolků v  barevných odstínech najdete na e-shopu woodever.cz. Díky konfigurátoru si tak snadno zobrazíte stolek ve všech možných kombinacích a vyberete si tu správnou kombinaci pro vás.

Na našem novém e-shopu s nábytkem na míru Woodever si můžete u vybraných kousků zvolit nejen barvu, ale také velikost a vybrat si z různých materiálů a dekorů.

Kolekce stolů TABLIES v odstínech antické růžové, šalvějové a džínově modré

Zaujala vás jarní kolekce stolů Tablies?