Obchodní manažer – Rousínov

Koho hledáme?

Hledáme kolegu na pozici obchodního manažera, který bude společně s námi reprezentovat naši značku a pomáhat klientům vybavit jejich soukromý nebo komerční interiér. Vztah se zákazníkem je pro nás klíčový. Nehledáme pouze obchodníka, ale člověka, který ukáže našim zákazníkům ten správný směr.

Kam a proč tě hledáme?

Budeš pracovat v české firmě s dlouholetou tradicí, která se neustále tlačí vpřed. Ptáš se jak to může vypadat? Zadej si nás do Googlu a přečti na co narazíš… Vyrábíme nábytek a dodáváme interiéry – to je naše dílo. Dává nám to velký smysl a děláme čest našemu řemeslu. V žádném případě nechceme slevit z naší kvality a vážíme si zákazníků a partnerů, kteří to ocení. Hledáme někoho, kdo se chopí nových příležitostí a bude s námi táhnout za jeden provaz.

Hledáme kolegu, který:

  • má zálibu v interiérech a nábytku, případně ho jednoduše baví obchod
  • využije své dosavadní zkušenosti a kontakty, přičemž velkou výhodou budou zejména ty z našeho oboru
  • má tah na branku a umí zanechat skvělý dojem
  • je komunikačním stratégem, který umí přesvědčit
  • má trpělivost budovat své obchodní portfolio
  • je samostatný a dokáže si řídit vlastní čas
  • má minimálně SŠ vzdělání

Jaká bude tvá pracovní náplň?

  • Zpracovávání poptávek
  • Plnění obchodních cílů
  • Rozvoj a udržování dlouhodobých vztahů s obchodními partery, klienty a dodavateli
  • Vedení obchodních jednání
  • Hledání řešení na míru pro klienta
  • Aktualizace a udržování dat v CRM
  • Kooperace s interními odděleními na zlepšovaní produktů, procesů a nebo interní kooperace

Co ti nabízíme my?

  • zajímavé platové ohodnocení, které budeš moci přímo ovlivnit svým výsledkem a schopnostmi
  • volitelný typ spolupráce podle tvých potřeb, preference práce na ŽL
  • dovolená 30 dnů (25 + 5 sick days)
  • možnost práce z domova
  • možnost podílet se na projektech zajímavých společností
  • atraktivní pozici s prostorem pro vlastní myšlenky a rozvoj
  • kolektiv lidí, díky kterým se budeš do práce těšit
  • příspěvek na dopravu
  • kanceláře v Brně a Rousínově
  • notebook, mobil

Je to pozice přesně pro tebe? Pošli nám svůj životopis s motivačním dopisem a fotkou. Pokud nás tvá prezentace zaujme, rádi tě poznáme při osobním setkání s obchodním ředitelem, případně i majitelem, kde si řeknete další podrobnosti.

Poskytnutím svých osobních údajů, zahrnutých do životopisu, dáváte jako odesílatel souhlas společnosti, k jejich zpracování za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání u DŘEVODÍLO Rousínov, výrobní družstvo, IČ: 00030597 a následnému uložení po dobu výběrového řízení, nejdéle však na dobu půl roku od jejich zaslání.

Přidej se k nám

Katka Dřevodílo

Kontakt

Pošli nám tvůj životopis

Kariéra - formulář