Brno

Vybavení kanceláří Intecs

Pro společnost intecs jsme dodali kompletní vybavení jejich nových kanceláří v Brně. Kromě výhledu z 20. patra budovy Šumavská Tower se tak můžou pyšnit i skvělým interiérem. Kromě našeho standardního kancelářského nábytku, tedy kancelářských stolů s integrovaným kabelonosičem, výškově stavitelných stolů s čalouněným akustickým paravanem, jehož podklad tvoří korek a je tak do něj možné zapichovat špendlíky, přes kancelářské a zasedací židle, kontejnery s čalouněným sedákem a kancelářské skříně, až po atypický kancelářský nábytek na míru, skleněné příčky, čalouněné obklady a mnoho dalšího.

V chill-outu kanceláří najdete kuchyňskou linku, na míru vyrobenou sedací soupravu ve firemních barvách, barové sezení, nízké sezení, sedací pódium a samozřejmě phone boxy s čalouněnými obklady, které jsou ideální jako telefonní budky.

V zasedacích místnostech pak najdete na míru vyrobené zasedací stoly s masivní železnou podnoží a mnoho dalších vychytávek.

 

Vybavení kanceláří Intecs

Potřebujete poradit?

Zaujaly Vás naše služby, výrobky nebo se chcete jen na něco zeptat? Pak stačí jen zavolat v pracovní dobu nebo napsat email, jehož obsah k nám okamžitě doputuje a dostane se k vyřešení té správné osobě ve firmě.

kontaktujte nás