Brno

Vybavení kanceláří Intecs

Vytvářet pracovní prostředí v oblacích, kde jsme si se zadavatelem neskutečně rozuměli byl i pro nás povznášející pocit a takovou malou satisfakcí toho, proč pokračovat v tom, co děláme a co nám dává smysl.

Jedním z nezapomenutelných okamžiků bylo ve čtyři hodiny ráno pozorovat z dvacátého patra Brno a na chvíli se cítit součástí toho, co díky nám po rukama vzniká – místo, kde se lidé budou do práce těšit.

Celý koncept odráží současný trend užitého designu kancelářských prostor, kterým je minimalismus, jednoduchá praktičnost, ekologie a pohodlí pro uživatele, od kterých se odvíjí celková prosperita společnosti. Interiérové studio ATAK Design myslelo při vizualizaci na všechny tyto aspekty a my už jsme je v Dřevodíle pouze probudili k životu.

Pro společnost INTECS neznamenaly kanceláře jen přesun do nových prostor, ale vlastně úplně nový začátek všeho. Změna jména, ale i nový vizuální styl byl promítnutý do každého detailu včetně nábytku, doplňků i atypické výmalby na stěnách. Firemní modrá a monochromatické prvky nakonec zjemnil dřevěný dekor na nábytku, akustické čalouněné stěny a zelené rostliny na stěnách.

Do společných prostor jsme zakomponovali také variabilní stolek Tablies, který pro nás výhradě navrhla designérka Ing. Iva Bastlová. Je skvělým pomocníkem nejen při stolování, ale i při práci. V masivním dubovém provedení v kombinaci s širokou paletou barev může být vyroben přímo podle korporátních barev nebo je příjemně doplnit.

Tím nejdůležitější na celém projektu byl neskutečný fokus na svoje zaměstnance a jejich pohodlí. Jídelní zóna, chill out zóna, phone boxy i kuchyňka tvořili poměrně značnou část. Hravost a celkový design, který vás na chvíli odvede v myšlenkách od práce znamená mnohem větší význam než si mnozí myslí. Kéž by tohle bylo u všech podobných realizací standardem a ne výjimkou.

Autor designu kanceláří Intecs: ATAK Design
Vybavení kanceláří Intecs

Líbí se vám realizace?

Napište nám