Zkušenosti se společností Dřevodílo – pokoj z jasanu

Pro mladou rodinu z Brna jsme zrealizovali dětský pokoj na míru z netradičního dřeva, kterým je jasan. Jasan je dřevo s nádhernou kresbou a tak už jsme na počátku věděli, že konečný výsledek dětského pokoje bude stát za to. Na základě vizualizace od designového studia jsme vypracovali cenovou nabídku, vybrali vhodné materiály, provedli zaměření a na základě odsouhlasené dokumentace se mohli pustit do práce. Veškerý nábytek na míru od spacího koutu až po psací stůl zapadl jako skládačka na své místo a pak už jen stačilo doladit doplňky, aby se děti mohli nastěhovat. Jedním z doplňků byly výrazné úchyty na skříních v masivním provedení.

Po zatěžkávací zkoušce od dětí zhodnotili zkušenosti se společností Dřevodílo mladí manželé velmi pozitivně a pro nás je tou nejlepší zpětnou vazbou to, že se děti v novém pokoji zabydleli a chtějí tam trávit spoustu času.

A co o nás vlastně pověděli?

Nechali jsme si od společnosti Dřevodílo vyrobit dětský pokojíček na míru podle námi požadovaného návrhu. Celý proces probíhal naprosto skvěle, komunikace bez jediného problému, jak už s obchodním zástupem, kdy jsme řešili cenovou nabídku a rozjetí celého projektu, tak s projektovou manažerskou, která nás provázela během všech etap realizace. Jde vidět, že nábytek a materiály jsou špičkové kvality a zpracování odpovídá nejlepší kvalitě. Všechny termíny byly přesně dodrženy, což v dnešní době není pravidlo a o to více náš těšilo, že realizovaný pokojík děti milují hned prvního dne 🙂

Další zkušenosti se společností si můžete přečíst zde: RECENZE

Autor designu: ATAK design